Податковий аудит

Податкові перевірки є невід'ємною частиною діяльності бізнесу, та можуть довести до банкротству успішні підприємства, а директора та головного бухгалтера до лікарні і кримінальної відповідальності.

Причини банальні – оподаткування регулюють тисячі законів та нормативних документів, у яких бухгалтер, не може розібратися чи із катастрофічної нехватки часу, великого обсягу матеріалів, та неоднозначних норм законодавства.

Замовляйте послугу – податковий аудит, за допомогою якого Ваша компанія завжди готова до перевірок та упевнена у своєму розвитку.

Фахівцями Аудиторської фірми «Главбух-аудит», які мають досвід роботи та знання у сфері податкових перевірок, проводится комплексна перевірка-податковий аудит у відповідності із принципами та методиками проведення податкових перевірок ДПА.

Фактично вирішується завдання: які помилки, скоріше усього, знайшла податкова інспекція при перевірці сьогодні.

При перевірці ми будемо проводити податковий аудит, юридичний аудит, а також проаналізуємо судову практику по податковим спорам.

У ході податкового аудиту ми виявимо

  • Можливі порушення, пов’язані із невірним обрахуванням податкових зобов’язань,
  • Невірні методики обліку.

Результатом роботи буде лист керівництву (звіт) із посиланням на нормативні акти. У листі ми вкажемо:

  • Дійсні факти щодо податкових проблем підприємства, податкових ризиках;
  • Можливі наслідки для підприємства та керівництва;
  • Суми донарахувань податків та сборів, можливі суми штрафів та пені, які будуть нараховані при перевірці податковими органами.

Замовте послугу – податковий аудит, та отримайте перевагу у часі. У Вас з’явится можливість виправити помилки із мінімальними втратами, до з’явлення контролерів на підприємстві.

Приклад: штраф при самостійному виправлені допущеної помилки складає 5 % від сум, а при знайдені помилки перевіряючими, можуть складати до 100 % від недорахованих сум. А щодо касових операцій – заоблачні 5-ти кратні розміри.

Проводячи податковий аудит Аудиторська фірма «Главбух-аудит» притримується суворої КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ та комерційної таємниці.

При вивлені порушень в обліку та оподататкувані аудиторська компанія «Главбух-аудит» надасть рекомендації у рамках законодавства України по виявленню помилок, допоможе підготувати уточнюючи декларації.

У разі необхідності аудитори аудиторської фірми «Главбух-аудит» проведуть востановлення обліку підприємства.

Податковий аудит - АФ «Главбух-аудит» №1