Аудиторські та бухгалтерські послуги

МСФЗ, міжнародний аудит

Перетворення фінансової звітності Вашого підприємства, яка буде відповідати міжнародним стандартам фінансової звітності (МСФЗ), міжнародний аудит.

Перетворення звітності згідно з усіма положеннями МСФЗ буде необхідна:

Розрахунок заробітньої плати ( аутсорсінг зарплатні)

Аудиторська фірма «Главбух-аудит» пропонує дистанційний розрахунок заробітної плати, що включає як винагороду за роботу, так і інші виплати з урахуванням чинників, що впливають на зміну бази оподаткування. Для нарахування та розрахунку зарплати потрібні значні людські та матеріальні ресурси, постійне відстеження змін законодавства.

Передавши розрахунок заробітної плати нашій компанії ви заощадите час, гроші та підвищите ефективність ведення бізнесу.

Консультування з податків і права

Часто трапляється, що підприємству необхідно одержати відповідь на конкретне запитання або прийняти оптимальне рішення у разі суперечності в нормативних документах. У таких випадках АФ «Главбух-аудит» пропонує оперативні письмові консультації в режимі: запитання — відповідь.

Консультаційне обслуговування здійснюється за такими напрямами:

Аудит для власника

Основною метою аудиту компанії є формування незалежної думки про стан справ на підприємстві, правомірний розподіл прибутку, обґрунтованість витрат тощо.

Проведення аудиту господарського товариства чи підприємства проводиться, як правило, за ініціативою власників, і відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України аудиторська компанія може виконувати функції ревізійної комісії підприємства.

Податковий аудит

Податкові перевірки є невід'ємною частиною діяльності бізнесу, та можуть довести до банкротству успішні підприємства, а директора та головного бухгалтера до лікарні і кримінальної відповідальності.

Причини банальні – оподаткування регулюють тисячі законів та нормативних документів, у яких бухгалтер, не може розібратися чи із катастрофічної нехватки часу, великого обсягу матеріалів, та неоднозначних норм законодавства.

Аудит (обов'язковий)

Метою обов'язкового аудиту є підтвердження достовірності фінансової звітності.

Обов'язкове проведення аудиту передбачене ст. 8 Закону України «Про аудиторську діяльність»

Відповідно до ст.8 Закону України «Про аудиторську діяльність», проведення аудиту є обов'язковим для наступних випадків:

Збір матеріалів