Команда

Незалежність

Засновниками і керівниками аудиторської фірми «Головбух-аудит» є приватні особи, вільні від яких-небудь зобов'язань відносно комерційних, фінансових і державних структур. При проведенні аудиторської перевірки і складанні аудиторського висновку аудиторська фірма «Головбух-аудит» дотримується принципу незалежності від економічного суб'єкта, що перевіряється, а також від яких-небудь третіх сторін, які могли б вплинути на об'єктивність думки аудитора.

Співробітники

Стійке положення на ринку і надання висококваліфікованих послуг, в першу чергу, обумовлені політикою формування штату співробітників тільки з високопрофесійних фахівців аудиторів, консультантів, юристів. Стаж трудової діяльності наших провідних фахівців — не менше 10 років.

Наші фахівці мають обширний практичний досвід роботи в різних галузях економіки, оскільки до приходу в нашу організацію вони працювали головними бухгалтерами, аудиторами.

Всі фахівці мають вищу освіту.

Фахівці АФ "Головбух-аудит" регулярно публікуються в спеціалізованих виданнях з питань оподаткування, бухгалтерського обліку, правових аспектів фінансово-господарської діяльності підприємств. Провідні фахівці фірми проводять семінари, організовувані для своїх клієнтів з актуальних питань фінансово-господарській діяльності підприємств, оподаткуванню і іншим питанням, які цікавлять підприємства.

Співробітниками аудиторської фірми «Головбуха-аудиту» підготовлено більше 100 статей з питань бухгалтерського обліку і оподаткування в бухгалтерській пресі.