Про нас

Шановні коллеги!

Аудиторська фірма «Главбух» вітає Вас на нашому сайті.

Ми надаємо послуги на усій терріторії України, а також разом із нашіми міжднародними партнерами у любій точці земної кулі.

Найбільше надбання Аудиторської Фірми «Главбух» - це люди

Міцні позиції, які «Главбух» займає на українському ринку аудиторських та консалтингових послуг, в першу чергу обусловлені політикою формування штату співробітників фірми тільки із високопрофесійних фахівців. Фахівці аудиторської фірми «Главбух» надають професійні послуги з аудиту, оподаткуванню та праву із 1994 року. Кожен співробітник аудиторської фірми «Главбух» дипломований фахівець, який має практичний досвід, який завжди допоможе кліенту найти вихід навіть із самих заплутаних ситуацій.

Професіоналізм наших співробітників оцінен Аудиторською Палатою України, яка наддала сертифікати аудиторів.

Cуворе збереження конфіденційності

Cуворе збереження конфіденційності інформації, яку ми отримуємо від наших клієнтів є одним із важливіших стандартів нашої роботи.

Ми забеспечуємо збереження документів, отриманих та складених нами на протязі роботи із клієнтом, та не розголошуємо їх без згоди власника, як це встановлено Українським законодавством та професійною аудиторськой этикою.

Системний підхід

Відмінною рисою наших послуг є системний підхід до обслуговування клієнта.

Нашею звичайною практикою є поєднання спільної роботи аудиторів , юристів по господарському та фінансовому праву, що як показує практика, є оптимальним із точки зору результативністі роботи.

Робота наших фахівців допоможе оптимально налаштувати работу Вашої фінансової служби, таким чином, щоби облік та звітність завжди знаходилися у повному порядку, відповідали законодавству, та компанією були вірно та повно сплачені усі податки.

Якість наших послуг відмітили відомі компанії, серед яких Сіменс-Україна, Кодак Україна, Самсунг-Україна. Дивиться рекомендаційні листи.

Носов Володимир Георгійович – директор ТОВ «Аудиторська фірма «Главбух», сертифікований аудитор (сертифікат серії А № 005739 від 29.04.2004 р., продовжений рішенням АПУ від 12.02.2009 р. № 199/1, чинний до 29.04.2014 р.).
Контактний телефон: +38 (044) 451-44-91.
E-mail: glavbuhaudit@gmail.com

Макарець В’ячеслав Олександрович – заступник директора ТОВ «Аудиторська фірма «Главбух», сертифікований аудитор (сертифікат серії А № 005913 від 28.04.2005 р., продовжений рішенням АПУ від 25.02.2010 р. № 211/4, чинний до 28.04.2015 р.). Відповідальний за внутрішній контроль якості аудиторських послуг.
Контактний телефон: +38 (044) 451-44-91.
E-mail: glavbuhaudit@gmail.com

Перелік клієнтів, яким ТОВ "Аудиторська Фірма " Главбух" здійснила обов'язковий аудит в 2012 році:
Підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ "Мамонт"
ПрАТ "Західно-Український Консорціум"
Підприємтсво з іноземними інвестиціями ТОВ "Аквафор-Центр"

ДолученняРозмір
brokbiznes.jpg555.03 КБ
svid-kontr-kach.jpg171.75 КБ